Kayıt Ol

Toplam fiyat ₺ 200
Etkinlik sonlanmıştır.
[Not: Bu etkinlik zoom üzerinden gerçekleştirilecektir. Katılımcılar Zoom bağlantısını mail olarak alacaktır.]
Duygu Özdemir ile Kitap Kulübü

Moderatör: Duygu Özdemir

30 Eylül, 28 Ekim, 25 Kasım Perşembe 20:00-21:15

“Okumak sadece bir zevk meselesi değil, aynı zamanda sözcüklere temas ederek dünyaya kavuşma meselesidir.” Evde uzun vakitler geçirdiğimiz dönemde kitaplarla tekrar başbaşa kaldık. Belki yeni kitaplara başladık belki de eski kitaplara geri döndük. Şimdi ise kitap konuşmamızın zamanı diyerek Narmanlı Sanat, 1kitap1mekan’ın kurucusu Duygu Özdemir ile 4. dönem kitap kulübünü başlatıyor!

*Dördüncü dönem kitap kulübünün ilk kitabı George Perec, Şeyler olarak belirlenmiştir ve ilk buluşmadan önce bu kitabı okumanız beklenmektedir. Kitap üzerinden yeni roman akımı ve tüketim kültürü ile ilgili bir sohbet gerçekleştirilecektir.

Okuduklarımızı tartıştığımız kitap kulübü toplantıları üç aylık bir süreç içinde ayda bir kere bir saat on beş dakika olarak “Zoom.us” üzerinden gerçekleşecektir. Duygu Özdemir’in her ay belli temalar üzerinden belirlediği kitaplar üzerinden inceleme ve ardından sohbet gerçekleşecektir. Her buluşmada bir sonraki ayın kitabı paylaşılacaktır. Buluşmalarda konu bağlamında sürpriz konuklara ya da etkinliklere yer verilecektir.

*Üç aylık atölyelere katılım devamlılığı istenmektedir.

Duygu Özdemir

Duygu Özdemir lise eğitimini Sainte Pulcherie Fransız Lisesi’nde aldı ve Fransız Edebiyatına olan merakı onu Galatasaray Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümüne yönlendirdi ve 2015’de mezun oldu. Daha sonra 2016’da Bilgi Üniversitesi Kültürel İncelemeler Yüksek Lisans programına başladı. Farklı iletişim ajanslarında içerik ve proje yöneticiliği deneyimin yanı sıra Kafka Okur, Artkolik, Hürses gazetesi gibi mecralarda kitap, mekan yazıları yayımlandı. Duygu Özdemir halen kitap ve mekan incelemelerinin yapıldığı 1Kitap1Mekan’ın kurucusu ve içerik yöneticisidir.

Etiketler

Zoom

Katılımcı Listesi

  • Tarih: 30 Eyl 2021 - 25 Kas 2021
  • Saat : 20:00 - 21:15 (UTC+3)
  • Son Katılım Tarihi 30 Eyl 2021
  • Yer : Zoom

Organizasyon

Benzer atölyeler

Duygu Özdemir ile Kitap Kulübü
Edebiyat
Zoom

Kitap Kulübü (Online)

Eğitmen: 1k1m/ Duygu Özdemir “Okumak sadece bir zevk

Zoom

Türkü Şahin ile Pandeminin Modaya Etkisi: 2022’de Dolabımızda Neler Olmalı?

Eğitmen: Türkü Şahin  23 Eylül Perşembe 20:00-21:30 Pandemi

Zoom

Duygu Özdemir ile Orta Çağ’dan 20.yüzyıla Fransız Edebiyatı’na Giriş

Eğitmen: Duygu Özdemir 19 Ekim Salı 20:00-21:30 Fransız

Zoom

Dr. Ebru Nalan Sülün ile Sanat Tarihi Yaz Okulu (online) -3.Modül-

UYARI : Sadece 3. Modülün biletidir. Dr. Ebru