Şirketlere Yönelik Kültür ve Sanat Eğitimleri

Ekip arkadaşlarınız ile kültür-sanat dünyasına adım atmaya var mısınız?
İstanbul’un tarihini, sokak lezzetlerini, sanatçı atölyelerini, müzelerini ve çok daha fazlasını hep beraber keşfe çıkalım!

Kuruluşumuzdan itibaren Narmanlı Sanat olarak toplumda sanat okuryazarlığını arttırma vizyonu doğrultusunda çalışıyoruz. Kendimizi; bireylere yönelik kültür-sanat alanında yaratıcı düşünme, farklı açılardan bakabilme ve problem çözme konusunda ışık tutmayı hedefleyen bir eğitim platformu olarak tanımlıyoruz.

Kurum kültürünüze artı değer katacak edebiyat, sinema, tarih, mimari, kent belleği, psikoloji, sanat tarihi ve daha nice konuyu çeşitli deneyimler ile harmanlayıp çalışanlarınıza artı değer katacak atölyeler tasarlamayı hedefliyoruz.

Eğitim modellerimiz çevrimiçi, yüz yüze, hibrit ve geziler şeklindedir. Atölyelerimizi önereceğiniz kişi sayısı ve tercihinize göre sizin ofisinizde veya Narmanlı Sanat’ın Teşvikiye, Narmanlı Apartmanı veya Karaköy Fransız Geçidi’ndeki alanlarında gerçekleştirebilmekte, dilediğiniz rotalara geziler tasarlayabilmekteyiz.

Kültür-sanat alanında tasarladığımız eğitim programları; kurum kültürü göz önüne alınarak size sunulmakta, talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kurumunuza artı değer katacak şekilde kurgulanmaktadır.

Amacımız ise şirketinizin taleplerine göre farklılaştırılmış atölyelerimiz ile kültür-sanat dünyasının kapılarını açarak kurum içi motivasyon ve iletişimi arttırmak.

İletişime Nasıl Geçerim?

info@narmanlisanat.com 
0542 273 39 63