Kayıt Ol

Toplam fiyat ₺ 1200
Lütfen bilet almak için giriş yapın.
Kitap Kulübü (Online)

Eğitmen: 1k1m/ Duygu Özdemir

“Okumak sadece bir zevk meselesi değil, aynı zamanda sözcüklere temas ederek dünyaya kavuşma meselesidir.” Narmanlı Sanat, 1kitap1mekan’ın kurucusu Duygu Özdemir ile 8. dönem kitap kulübünü başlatıyor! Her ay bir kitap okuyacağımız atölye boyunca; farklı dönemlere, coğrafyalara, toplumların sosyolojik yapılarına ve kültürlerine dokunuyor olacağız.

*Sekizinci dönem kitap kulübünün ilk kitabı Zenginliklerimiz/ Kaouther Adimi olarak belirlenmiştir ve ilk buluşmadan önce bu kitabı okumanız beklenmektedir. Üç ay boyunca okuyacağımız kitaplardan bölümler paylaşılarak okurluk deneyimlerimizi paylaşacağız.

Okuduklarımızı tartıştığımız kitap kulübü toplantıları üç aylık bir süreç içinde ayda bir kere bir saat on beş dakika olarak “Zoom” üzerinden gerçekleşecektir. Duygu Özdemir’in her ay belli temalar üzerinden belirlediği kitaplar üzerinden inceleme ve ardından sohbet gerçekleşecektir. Her buluşmada bir sonraki ayın kitabı paylaşılacaktır.

*Üç aylık atölyelere katılım devamlılığı istenmektedir.

* Önceki kitap kulüplerine katılanlara %10 indirim, öğrenci ve öğretmenlere %30 indirim uygulanmaktadır.

Duygu Özdemir

Duygu Özdemir lise eğitimini Sainte Pulcherie Fransız Lisesi’nde aldı ve Fransız Edebiyatına olan merakı onu Galatasaray Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümüne yönlendirdi ve 2015’de mezun oldu. Daha sonra 2016’da Bilgi Üniversitesi Kültürel İncelemeler Yüksek Lisans programına başladı. Farklı iletişim ajanslarında içerik ve proje yöneticiliği deneyimin yanı sıra Kafka Okur, Artkolik, Hürses gazetesi gibi mecralarda kitap, mekan yazıları yayımlandı. Duygu Özdemir halen kitap ve mekan incelemelerinin yapıldığı 1Kitap1Mekan’ın kurucusu ve içerik yöneticisidir.

Etiketler

Zoom

Katılımcı Listesi

  • Tarih: 24 Eki 2023 - 19 Ara 2023
  • Saat : 20:00 - 21:15 (UTC+3)
  • Son Katılım Tarihi 31 Eki 2023
  • Yer : Zoom

Organizasyon

Benzer atölyeler

Zoom

Türkü Şahin ile Pandeminin Modaya Etkisi: 2022’de Dolabımızda Neler Olmalı?

Eğitmen: Türkü Şahin  23 Eylül Perşembe 20:00-21:30 Pandemi

Zoom

Duygu Özdemir ile Orta Çağ’dan 20.yüzyıla Fransız Edebiyatı’na Giriş

Eğitmen: Duygu Özdemir 19 Ekim Salı 20:00-21:30 Fransız

Zoom

Duygu Özdemir ile Kitap Kulübü

Moderatör: Duygu Özdemir 30 Eylül, 28 Ekim, 25

Zoom

Dr. Ebru Nalan Sülün ile Sanat Tarihi Yaz Okulu (online) -3.Modül-

UYARI : Sadece 3. Modülün biletidir. Dr. Ebru