Kayıt Ol

Toplam fiyat ₺ 150
Lütfen bilet almak için giriş yapın.
[Not: Bu etkinlik zoom üzerinden gerçekleştirilecektir. Katılımcılar Zoom bağlantısını mail olarak alacaktır.]
Yeni Dünya Düzeni ve 2022’yi Anlamak

Yeni Dünya Düzeni ve 2022’yi Anlamak

Eğitmen: Astrolog Lora Semerciyan

Tarih: 9 Aralık Perşembe 20:00-21:30 

 

Dünyada büyük değişimler yaşadığımız bir zaman diliminden geçiyoruz ve önemli bir tarihe hep beraber tanıklık etmekteyiz. Astrolojinin kadim diliyle, yaşadıklarımızı ve zamanın kalitesini anlamak üzere bir yolculuğa çıkıyoruz! Makrodan mikroya yeni dünya düzenini ve değişim rüzgarlarını keşfedeceğimiz bir yolculuğa hazır mısınız ?

 

Bu atölyede, pandemi dönemi ile beraber başlayan değişim sürecinin astrolojik göstergelerini inceleyip, yeni dünya düzenini ve gelecek dönemleri okumaya çalışacağız. Toprak düzeninin kapanmasıyla beraber hava çağına geçişimizin dünyada ve bizlerin günlük yaşamlarında ne gibi tezahürleri olduğunu keşfedeceğiz. Astrolojinin yardımıyla 2022’de bizi bekleyen yeni döngüleri, hangi temaları bırakıp nerelere doğru gitmemiz gerektiğini yükselen burcumuza göre tek tek inceleyerek atölyemizi sonlandıracağız.

 

*Atölyemiz Zoom üzerinden gerçekleşecektir.

 

Lora Semerciyan:

 

1970’te İstanbul’da doğan Lora Semerciyan küçük yaşlardan beri ilgi duyduğu ezoterik konulara olan sevgi ve merakını, özellikle eski Mısır ve Yunan mitolojisi okuma ve araştırmalarıyla zenginleştirmeye başladı.Tekstil ve eğitim sektörlerinde uzun yıllar boyunca çalıştıktan sonra, 2014 yılında astroloji ile tanıştı. Astroloji eğitimine Hakan Kırkoğlu’nun “Göklerin Bilgeliği” okulunda başlayarak; 3 yıl süren yoğun bir eğitimin sonunda astroloji diplomasını aldı. 44 yaşında yeniden öğrenci olmanın keyfini yaşarken eşzamanlı olarak Oğuzhan Ceyhan Temel ve Orta Seviye Karma Eğitimi ve Hakan Kırkoğlu Master Class Helenistik Astroloji programlarına katıldı. 2017 yılında Sevilay Eriçdem’den tarot eğitimi alarak okült konulardaki ilgi ve bilgisini geliştiren Lora  Semerciyan aynı tarihten beri profesyonel olarak astrolojik danışmanlık vermeye ve her gün öğrenmeye devam ediyor; aynı zamanda da Instagram ve Youtube platformları üzerinden içerikler üretiyor.

Katılımcı Listesi

No attendee found
  • Tarih: 09 Ara 2021 - 09 Ara 2021
  • Saat : 20:00 - 21:30 (Europe/Istanbul)
  • Son Katılım Tarihi 09 Ara 2021

Organizasyon

Sabrina Semerciyan

Benzer atölyeler

Teşvikiye, Karaköy, Zoom

Yaratıcı Yazarlık: Yazma Aracı Olarak Sanat

Yaratıcı Yazarlık: Yazma Aracı Olarak Sanat Eğitmen: Hatice

İstanbul’un Hafıza Durakları: Beşiktaş’tan Üsküdar’a Boğaziçi

İstanbul’un Hafıza Durakları: Beşiktaş’tan Üsküdar’a Boğaziçi  Eğitmen: Fırat

Gündelik Hayatımızdaki Saklı Semboller

Gündelik Hayatımızdaki Saklı Semboller Eğitmen: Ayça Ceylan Tarih:

Sanat Tarihi ve Beden

Sanat Tarihi ve Beden Eğitmen: Doç. Dr. Seda

Siyah Beyaz Filmlerin Müziği

Siyah Beyaz Filmlerin Müziği Eğitmen: Feyzi Erçin Tarih: